Pyryn jaostot

Paini

Sarjapainit 2013 - Tulokset

Nokian Pyry Sarjapainit 2013 - 1. Osakilpailu

TULOKSET


Tytöt 21 kg

1 Jade Naapila TaVo
2 Emilia Jokinen TaVo

Tytöt 24 kg

1 Tuuli Lampinen KOOVEE
2 Nella Honkaniemi KOOVEE
3 Heini Lampinen KOOVEE

Tytöt 34 kg

1 Milla Asell KOOVEE
2 Jessica Kujanpää TaVo
3 Mimosa Salonen TaPs

Tytöt 46 kg

1 Milja Suopajärvi KOOVEE
2 Ninja Heino ViPy

Pojat 20 kg

1 Jose Jaakkola TaVo
2 Justus Lamminen VaKP
3 Justus Järvelä KOOVEE
4 Paavo Nurmi KOOVEE

Pojat 24 kg

1 Vili Kaasalainen VaKP
2 Denis Peltoniemi ViPy
3 Kalle Hautanen ViPy

Pojat 26 kg

1 Oula Risku TaVo
2 Eelis Pienimäki KOOVEE
3 Vili Lehtinen KOOVEE

Pojat 28 kg

1 Veikko Nurmi VaKP
2 Ossi Hurmansalo KOOVEE
3 Veeti Jaskari VaKP

Pojat 31 kg

1 Olli Majamäki TaPs
2 Jimi Suomi PYRY
3 Georgi Vinogradov KOOVEE

Pojat 9v 34 kg

1 Esa Lohi PYRY
2 Paavo Naapila TaVo
3 Eemeli Juopperi KOOVEE

Pojat 12v 34 kg

1 Tatu Lähteenmäki TaVo
2 Anssi Lampinen KOOVEE
3 Jere Maanoja TaVo
4 Werneri Hakala VaKP

Pojat 39 kg

1 Aleksi Einola KOOVEE
2 Jasse Virtanen ViPy
3 Onni Pajumäki KOOVEE

Pojat 41 kg

1 Risto Pajunen PYRY
2 Samuli Tallgren KOOVEE
3 Eetu Etuaho VaKP

Pojat 48 kg

1 Marko Karppinen ViPy
2 Jesper Toivonen KOOVEE
3 Miko Tynys KOOVEE
4 Patrik Köhlert KOOVEE
5 Rikhart Nyman TaVo

Pojat 50 kg

1 Veeti Järvinen PYRY
2 Kalle Parkkinen ViPy

Pojat 60 kg

1 Rainer Nyman TaVo
2 Niko Karinkanta TaPs

Osanottajia: 48
Otteluita: 53

Nokian Pyry Sarjapainit 2013 - 2. Osakilpailu

Nokian Pyryn 2. Sarjapainit 2013
16.2.2013
TULOKSET

Tytöt 21 kg

1 Venla Saarinen ViPy

Tytöt 24 kg

1 Suvi Tallgren KOOVEE
2 Tuuli Lampinen KOOVEE
3 Nella Honkaniemi KOOVEE
4 Heini Lampinen KOOVEE

Tytöt 34 kg

1 Milla Asell KOOVEE
2 Jessica Kujanpää TaVo

Tytöt 46 kg

1 Milja Suopajärvi KOOVEE
2 Ninja Heino ViPy

Pojat 20 kg

1 Jose Jaakkola TaVo
2 Reino Saarijärvi KOOVEE
3 Justus Lamminen VaKP

Pojat 24 kg

1 Vili Kaasalainen VaKP
2 Denis Peltoniemi ViPy
3 Waltteri Saarinen ViPy
4 Kalle Hautanen ViPy

Pojat 26 kg

1 Oliver Botha TaPS
2 Oula Risku TaVo
3 Eelis Pienimäki KOOVEE

Pojat 28 kg

1 Veikko Nurmi VaKP
2 Ossi Hurmansalo KOOVEE
3 Veeti Jaskari VaKP

Pojat 31 kg

1 Olli Haikka ViPy
2 Emil Risku TaVo
3 Veeti Huhtamäki TaPS
4 Olli Majamäki TaPs
5 Jimi Suomi PYRY
6 Georgi Vinogradov KOOVEE

 

 

Pojat 9v 34 kg

1 Noah Botha TaPS
2 Esa Lohi PYRY
3 Eemeli Juopperi KOOVEE
4 Jaakko Zhu TaVo

Pojat 12v 34 kg

1 Eemeli Rautanen ViPy
2 Anssi Lampinen KOOVEE
3 Jere Maanoja TaVo
4 Tatu Lähteenmäki TaVo
5 Riku Luoma TaVo

Pojat 39 kg

1 Jasse Virtanen ViPy
2 Otto Huhtala TaPS
3 Aleksi Einola KOOVEE

Pojat 41 kg

1 Samuli Tallgren KOOVEE
2 Risto Pajunen PYRY
3 Jonni Kivinen VaKP

Pojat 48 kg

1 Topias Huhtamäki TaPS
2 Marko Karppinen ViPy
3 Niko Heino ViPy

Pojat 50 kg

1 Veeti Järvinen PYRY
2 Matias Koivula PYRY
3 Kalle Parkkinen ViPy

Pojat 60 kg

1 Niko Karinkanta TaPs
2 Rainer Nyman TaVo

Osanottajia 51
Otteluita 61

Nokian Pyry Sarjapainit 2013 - 3. Osakilpailu

Nokian Pyryn 3. Sarjapainit 2013
16.3.2013
TULOKSET                      

Tytöt    21 kg
             
1    Jade Naapila        TaVo          
2    Venla Saarinen        ViPy                                 
Tytöt    24 kg              

1    Tuuli Lampinen        KOOVEE          
2    Suvi Tallgren        KOOVEE          
3    Nella Honkaniemi        KOOVEE          
4    Heini Lampinen        KOOVEE          
                      
Tytöt    34 kg                                 
                      
Tytöt    46 kg              

1    Milja Suopajärvi        KOOVEE          
2    Ninja Heino        ViPy          
                 
Pojat    20 kg              

1    Jose Jaakkola        TaVo          
2    Reino Saarijärvi        KOOVEE          
3    Justus Lamminen        VaKP          

Pojat    24 kg              

1    Vili Kaasalainen        VaKP          
2    Waltteri Saarinen        ViPy          
3    Kalle Hautanen        ViPy          
                   
Pojat    26 kg              

1    Oula Risku        TaVo          
2    Oliver Botha        TaPS          
3    Eelis Pienimäki        KOOVEE          
4    Vili Lehtinen        KOOVEE          

Pojat    28 kg              

1    Ossi Hurmansalo        KOOVEE          
2    Veeti Jaskari        VaKP          

------------------------------------------

Pojat    31 kg              

1    Veeti Huhtamäki        TaPS          
2    Olli Haikka        ViPy          
3    Emil Risku        TaVo          
4    Olli Majamäki        TaPs          
5    Jimi Suomi        PYRY          
6    Georgi Vinogradov        KOOVEE          

Pojat 9v    34 kg              

1    Noah Botha        TaPS          
2    Esa Lohi        PYRY          
3    Jaakko Zhu        TaVo          

Pojat 12v    34 kg              

1    Anssi Lampinen        KOOVEE          
2    Tatu Lähteenmäki        TaVo          
3    Eemeli Rautanen        ViPy          
4    Jere Maanoja        TaVo          
5    Werneri Hakala        VaKP          

Pojat    39 kg              

1    Jasse Virtanen        ViPy          
2    Otto Huhtala        TaPS          
3    Onni Pajumäki        KOOVEE          

Pojat    41 kg              

1    Samuli Tallgren        KOOVEE          
2    Risto Pajunen        PYRY          

Pojat    48 kg              

1    Jesper Toivonen        KOOVEE          
2    Miko Tynys        KOOVEE          
3    Marko Karppinen        ViPy          
4    Niko Heino        ViPy          

Pojat    50 kg              

1    Veeti Järvinen        PYRY          
2    Kalle Parkkinen        ViPy          
3    Matias Koivula        PYRY          

Pojat    60 kg              

1    Rainer Nyman        TaVo                       
Osanottajia 48                  
Otteluita 62                  
                    
---------------------------------------------------

 

26.12.2018 Tyttöjen haastajaleiri

25.12.2018 haastajaleiri

21.12.2018 Hyvää joulua

11.10.2018 Pyryn paini facebook

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Edellinen kuukausi Helmikuu 2019 Seuraava kuukausi

© Nokian Pyry ry